Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akváriumot vehetek 20...

Milyen akváriumot vehetek 20 ezerből? (teljesen felszerelve)

Figyelt kérdés
Akvárium, levegőztetős szűrő, fűtés, hőmérő, kavicsok, dekoráció, minden ami kell. Ennyi pénzem van csak rá. Halakat, meg növényt szülinapomra kapok anyáéktól. Élő növény lesz benne.

2018. jan. 25. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Használtat.
2018. jan. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
A medencét csináltasd üvegesnél, én is ott csináltattam. Össze is ragasztják, így pont olyan méretű lesz, amit szeretnél. Ne készen vegyél, mert úgy drágább. A fűtés nem nagy pénz, a levegőztető sem. A világítást meg tudod oldani házilag.
2018. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

facebook csoportokba nézz fel, mindig árulnak használtan hosszú távon is működő akváriumokat, ez a gyári szettekre nem igaz, olyat nehogy vegyél újonnan, sokszor akciózva 20 körül van, de a lámpa és szűrés nem elég hozzá. aztán azokat fejlesztve a végén ráfizetős lesz :)

hány éves vagy?

2018. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én 54 Literesemet viheted, nekem már nem kell. Szépen kitakarítva, jó állapotú. 60x30x30cm.

Komplett szett, minden benne van. (Növények és halak nélkül.)

Odaadom 17 ért.

Bp. XlX. kerület.

2018. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
gyári szett? ha igen jelentem és töröltetem az adminnal, attól mert te balek voltál és vettél egy használhatatlan szettet másra nem kéne rásózni... :P
2018. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!