Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Így jó lenne? Van egy 25 l-es...

Így jó lenne? Van egy 25 l-es akváriumom! Úgy vagyok a témában ezért fordultam először ehez az oldalhoz. Elterveztem hogy tartok benne 8 rc garnélát és 4 endler guppit. Ez így jó lenne? Vagy valami más hallal lehetne?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ne legyél már ennyire értetlen légyszíves. https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..


Megmondtuk, hogy nem tarthatsz gerinces állatot 30 liter alatt, törvényt is bemásoltunk, mindent ami kell és felteszed újra a kérdést azt várva hogy most majd jó lesz ez így? Még mindig nem változott a jogszabály az előző kérdés óta.


Tehát leegyszerűsítve mert látom hogy nem megy a szövegértés: nem, nem jó. Tarthatsz benne 8 rc-t és néhány csigát és itt a történet vége.


Nem.lehet.halat.tenni.bele.

2018. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vágom miről bezsélsz! Mondom hogy az első kérdésem. De mind1 akkor nem tarhatok ezek szerint! De azért fordultam ide hogy segítsenek nem azéet hogy leugassanak egyből....
2018. jan. 28. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Bocsi de ennyire hülyének azért ne nézz már, fent van az oldalon három-négy tök ugyanolyan kérdés (a te esetedben kettő ugyanolyan) és mindnél hülyének nézik az embert hogy nem te tetted fel, ez egy röhej. Utána meg megy a lepontozgatás, holott teljesen korrekt és pontos amit leírtam, attól hogy nem tetszik nem like gombként kell kezelni, hanem a hasznosságát nézni. Komolyan ezek a kérdések már csak erre mennek ki.

Képzeld, én meg segíteni jöttem és ez nem lehurrogás, csak már az első kérdés alatt se fogtad fel hogy mit osztottunk. De ha urambocsá' mégse a tiéd a kérdés, ugyanaz vonatkozik rád mint rá is. De persze minden második szomszéd 25 literbe akar pont 8 rc garnélát pont 4 endlerrel rakni pont ugyanolyan rövidítéseket használva és ugyanolyan nyelvezettel kiírva a kérdést. :)

2018. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok. Neked van igazad biztos.....
2018. jan. 28. 16:19
 5/5 patterson ***** válasza:
32%
ember te kivételesen ostoba vagy...de a neten is körülnézhetsz,mindenhol ezt fogod találni a 30 literről,köszönd meg hogy segítenek,akkor lesz továbbra is...ha lehurrogtak,az csak a tiszteletlen hozzállásod miatt történt !
2018. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!