Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 25 literes akváriumban milyen...

25 literes akváriumban milyen halakat tarthatok?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem az akvarisztikát és vettem egy 25 literes akváriumot. A halak, amik tetszenek

-guppi

-hím betta

-páncélos harcsák

Ezek közül melyiket lehet együtt tartani és mennyit?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 28. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket sem. 30 l állat egy gerinces élőlényt sem lehet tartani. Garnéla vagy pár csiga
2018. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem az állatkereskedő aztmondta, hogy 5-6db guppit nyugodtan lehet benne tartani és azokkal a betta is egész jól kijön.
2018. jan. 28. 16:47
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Az állatkereskedésben az eladáshoz értenek nem az akvarisztikához.
2018. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
És a törvényeket se.
2018. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ha már több éve ott dolgozik csak van valami fogalma róla...
2018. jan. 28. 17:08
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Én meg több éve foglalkozok az akvarisztikával, és nem a tescos pontyakváriummal, akkor talán nekem nincs valami fogalmam róla? Ezen az oldalon olyan akvaristák vannak fent akik közül tudom hogy van olyan akinek évtizedes tapasztalata van. Ez az akváriumméret a minimum alatt van és a legkevésbé sem alkalmas haltartásra, főleg nem egy kezdőnek akinek még ennyi fogalma sincs az egészről. De nézz csak vissza az oldalon jó sok akvarisztikás kérdést és rájössz hogy mennyi embernek ment el a kedve attól, hogy az eladó olyan hülyeségeket ajánlott neki hogy megdöglött az összes hala vagy éppen harminc halat rakott húsz liter vízbe.
2018. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nemterveztem bele sok halat, de mindegy. Amúgy is még gondolkozok, hogy halat vagy törpehörcsögöt tartsak benne.
2018. jan. 28. 17:16
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Te inkább semmilyen állatot ne tarts. Nem értek a törpehörcsögök tartásához, de arra az életemet tenném hogy ebben nem lehet tartani, még háromszor ekkora hely is kicsi lenne neki.


"nem akartam sok halat benne" az jó, mert egy darabot se tarthatsz benne. Nem ok nélkül szabnak meg egy alsó minimumot, mert még az az alsó minimum is nagyon kevés (ez a 30 liter), de látod mit csinálnak az emberek? Még kisebb helyen akarnak élőlényt tartani és lehetőleg minél többet minél olcsóbban. Nem baj ha a saját kulájában úszkál már bocsánat.

2018. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor mértvan az, hogy a kereskedésben a betták is egy pohárnyi vízben úszkálnak, ha már 30 liter alatt halat nemlehet tartani?.....
2018. jan. 28. 17:31
 10/13 symmer ***** válasza:
75%
Mert ott eladásra var a hal ideiglenesen, nem ott fog elni élete végéig , ne tarts semmit, mert nagyon ostoba vagy !
2018. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!