Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lenne ha a halak tarthatnán...

Mi lenne ha a halak tarthatnának embert?

Figyelt kérdés

Elgondokodtam, mit írna rólunk emberekről az 'emberinfo.hu'.

A földön mindenütt megtalálható, több féle szinvariáció létezik. 150-200cm nagyra nő, várható élettartama 68-85 év. Jó körülmények közt tovább is élhet. Mindenevő, a hímeket könnyű megkülönböztetni a nőstényektől, nekik fütyijük van. Ivarérett korban beszőrösödnek. Ajánlott hőmérdéklet 23-26 fok, de el van 20 fokon is. 28 fok felett izzad, könnyen kiszárad, tartásánál erre nagy figyelmet fordítsunk. Lakásméret 25m² de ha azt szeretnénk hogy szaporodjon, nem árt nagyobbat venni. Ajánlott 50-60nm²-re egy párt venni.

Akik 25 literesben akarnak halat tartani, az kb annyi mintha egy hal venne nekünk egy garázst, adna egy radiátort hogy meglegyen a 20 fok. Ki szetetne egyedül így élni?


2018. jan. 29. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
az én halaim jól tartanának engem, a sok aranyhal kínzó visszakapná... :)
2018. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy 20 m²-es szobát.

Hány embert lehet benne tartani??

2018. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Törvêny szerint egyet se, de egy hím harom lánnyal biztos jól ellenne. D D D
2018. jan. 29. 14:47
 4/5 patterson ***** válasza:
61%
embárium a neve,van már sokaknak :)
2018. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Etetéskor meg jó ha, napi háromszor egy zacskó chipszet bedobsz a szobába, elél vele pár évet:D Vizet elég napi egyszer adni, 2dlt.

Ablak ne legyen, félő, hogy megszökik.

2018. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!