Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Új akvárium, miért pusztultak...

Új akvárium, miért pusztultak el a halak?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra... mostani maradék halaknak vörös a szemük és eléggé idegesek... Facebook csoportokban 0 segítség...
2018. jan. 31. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Milyen vízük van? (Nem vagyok szaki, de a ph értéknek meg kell egyezniük, vagy valami ilyesmi miatt is meghalhatnak!)

Vagy a klór miatt! A vízzel kesz baj! Szerintem forrald fel és tedd ki kihülni! Mert lehet a vízben levő vegyi anyagok vagy ammónia miatt a halak nem bírják! Ami nekünk ártalmatlan az a halaknak ártalmas lehet! Lehet hülyeségeket beszélek!

2018. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kicsit több adat kéne, mekkora, hány és milyen hal, szűrő, mikori indítás
2018. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hány literes az akvárium? Milyen és hány hal van benne? Mikor indítottad? Megvártad a 2-3 hét bejáratást? Heti 20-30% vízcsere megvan?


Szerintem több tényező is rossz lehet, ha ezeket megválaszolod tudunk segíteni.

2018. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
80 literes, eddig 19 hal volt benne, most van 7. Megy már 5 hete, a halak múlt héten jöttek. Neonok voltak benne leginkább, meg díszmárna egy pár db. A növények is korhadnak el, de nem tudok rájönni mi a gond...
2018. jan. 31. 19:01
 5/13 anonim válasza:

Szerintem is a víz rossz. Nekünk is van akváriumunk, de nem az enyém szóval annyira nem tudom, hogy milyen víz kell bele, de a legelső akváriumunknál nekünk is elpusztult sok hal és aztán olvastunk utánna, hogy milyen víz kell nekik. De erről szerintem sok cikk van nézz utánna, te jobban tudod mit keresel. (Egyébként nálunk jó víz van és miután beálítottuk,hogy milyen legyen azóta már csak állott csapvizet szoktunk beleönteni.)

Meg ha van növényed akkor annak is vannak növénytápok. Mi folyékonyat hsználunk.

Remélem nem mondok hülyeséget. 😂

2018. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Minden ilyent kapnak, állot csapvizet is, vízteszttel, minden tökéletes, és mégsem megy az életbenlét :(
2018. jan. 31. 19:07
 7/13 anonim ***** válasza:
milyen szűrőd van
2018. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
aquael 2, és egy nagyobb szivacs van rajta mint az alap.
2018. jan. 31. 19:12
 9/13 anonim ***** válasza:

"minden tökéletes" gondolod te!!!

mindent úgy kell kihúzni belőled, ha nem vagy képes leírni mikor mit és mivel csináltál, ember nem fog segíteni neked

2018. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, az aquel fan 2 műanyag házas belső szűrő. mi az hogy nagyobb szivacs van rajta?
2018. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!