Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel lehet etetni a harcsákat?

Mivel lehet etetni a harcsákat?

Figyelt kérdés
Corydoras aeneus halaim vannak. Halottam olyat hogy főtt zöldségekkel is lehet. Mivel pontosan? Illetve a többi lakó is megeszi a főtt zöldséget? (Guppi, Neon, Anci, Törpesügér, Molly )
2018. febr. 6. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Főtt zöldégekből uborkát, répát szoktam nekik adni. Uborkát néha nyersen is, olyankor belenxomok egy kisebb követ, hogy levigye az aljzatra. Anciknak nagyon sok helyen javasolják, mert kellenek növényi anyagok az emésztésükhöz, nekem a guppik is nagyon szeretik, de egy napnál tovább nehagyd bent nehogy berohadjon a vizbe, vagy épp csak annyit adj amit hirtelen felesznek. A törpesügerek ragadozók ők biztos nemfogják enni.
2018. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Google.hu


Szerintem előbb rá találsz ott mint ide írnának

2018. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyire kell megfőzni az uborkát? Elvégre is még sose főztem uborkát.
2018. febr. 6. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Amég olyan puha nem lesz, hogy a halak könnyen tudjanak belőle csípni darabokat.
2018. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Spenót, saláta, gyermekláncfű levél, uborka, padlizsán, tök, répa, cukorborsó, hogy csak párat említsek. A leveleket forrázva a többit félig főve. Az ancinak kell fa, gyökér vagy ezek híján kérgek, levelek. Fagyasztott állati eredetű kaják és mixek is mehetnek, ill algatabletta. Élő eleségként sórák, vízibolha és néha alaposan kiéheztetett és jól átmosott tubifex.
2018. febr. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ne csak zöldséggel etess, cory , guppi, mindenevő, neon ragadozó...
2018. febr. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a magyar Molly, anci fogja értékelni. Corynak cyclopsot, artemiat vegyél. Fagyasztott
2018. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!