Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akváriumrisztító hal...

Milyen akváriumrisztító hal él el bettával?

Figyelt kérdés

Helloo

Van egy jó ideje betta halam szűrő, melegítő viszont megfordult a fejemben, hogy veszek mellé egy akvárium tisztító tehát alga esetleg ürülékevő halat, van ilyen amelyik a bettával ellenne és nem bántaná? Pl a algatisztító harcsa vagy melyik hal amelyikről hallottam, vagy valami más?


Köszönöm előre is a válaszokat!!! :D



2018. febr. 7. 06:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Kisebb helyre törpe szívóharcsa, nagyobb helyre anci(kis algaevőharcsa)
2018. febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: Vagy valamilyen páncélosharcsa(de azok csoportba élnek, vegyél legalább 3-4 db-ot)
2018. febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A törpe szívó harcsa az mit jelent, hogy kisebb helyen tehát az mit takar mennyire kisebb helyen?:D

Illetve ezek ürüléket is akkor “esznek”?:D amúgy köszönöm a segîteséget

2018. febr. 7. 07:57
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Kisebb helyen=ötven liter alatt
2018. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendbeeen, ezeket nem kell akkor csoportban tartani?
2018. febr. 7. 08:07
 6/14 toma781 ***** válasza:
100%
A törpe szívóharcsát is csapatban kell tartani meg a páncélosharcsákat is. De az hogy 50 liter alatt az nem azt jelenti hogy egy 15 literes akváriumban is lehet tartani. Minimum 30 literes akvárium kell de a törpe szívóharcsának inkább 40 literes akvárium kell. Az algaevőharcsának pedig minimum 90 literes akvárium kell. És ezekből egyik sem eszi meg az ürüléket, nincs olyan hal ami megeszi az ürüléket. Csupán vsak az aljzaton turkálnak élelem után de nem eszik meg az ürüléket.
2018. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Értem utolsó, hát pont ezekre akartam utalni! Jaaaa és téééényleg, elfelejtettem odaírni, hogy a törpe szívóharcsát is csoportban kell tartani!
2018. febr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 toma781 ***** válasza:
Én értettem hogy mire gondolsz csak gondoltam leírom hogy nehogy félre értse a kérdező.
2018. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ilyen hal. Kevesebb kaja létezik, meg talajporszívózás. Úgy ajánlgattok halat azt se tudjátok mekkora az akvárium , tippre 30 liter sincs...
2018. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 toma781 ***** válasza:
Én nem ajálntam semmilyen halat csak az említett halaknak leírtam az igényeit
2018. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!