Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe tarisznyarák avráiumába,...

Törpe tarisznyarák avráiumába, műnövényt lehet rakni?

Figyelt kérdés
Nem tépi szét és próbálja megenni? Főleg ez érdekelne, mert nemszeretném, hogy megegye és valami baja legyen.

2018. febr. 14. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
nem hülye az :) giccses de ha neked tetszik... :)
2018. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Mivel eteted? Nem értek hozzájuk , de ha rámegy a növényre gondolom igényli a zöld kaját.
2018. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van, csak vigyáz mert könnyen kimaszik,


Megegy-ket tipp nekem só nélkül elhalnak de gondolom ezt vagtad


És számíts rá h ahogy elrendezted az aksit úgy nem sokat fogod látni, persze személyiség függő

2018. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3* nekem is van benne munoveny
2018. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 Fő eleségnek fagyasztott szúnyoglárvát vagy tubifexet kapnak, felváltva adom, hogy változatosabb legyen az étrendjük. Hetente 1-2 alkalommal kapnak zöldségeket: uborka, sárgarépa, saláta. Havonta 1-2 alkalommal neonhalat vagy garnélát. Mindenevők szinte bármit képesek megenni, ami az útjukba kerül.


#3 Az alapokkal tisztában vagyok, közel féléve vannak meg. Az akváriumuk nem fedett, inkább széles mint magas és így kitudtam nekik alakítani két sziklás részt, ami kilóg a vizből és elég messze van az akvárium falaitól. Viszont a homok és szikla látványa elég unalmas egy idő után és mivel az élő növényeket elég hamar megmetszik, megeszik ezért tartottam, hogy a műnövények nem-e tévesztik meg őket. De, ha neked nemvolt még belőle gondod akkor kipróbálom én is :)

2018. febr. 14. 18:09
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Gyorsan növő növényeket vegyél, májmohát, tüskéshínárt a felszínre és pl jávait az alsó részre, ezeket eheti is ha akarja, végzetes kárt nem tud okozni bennük. Szerintem nagyon feldobnák az akváriumod kinézetét és életminőségét.
2018. febr. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!