Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kinek milyen elevenszülő hala...

Kinek milyen elevenszülő hala van?

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Van pár szivárványos guppim, de nemek szerint el vannak különítve.

(Sokáig volt együtt 2 hím 2 nőstény anélkül, hogy szaporodtak volna, aztán az egyik nőstény "nekiállt", és bár az első adag után szétválasztottam őket, még majdnem fél évig születtek kicsik:S. Persze, nagyon aranyosak voltak, érdekes volt figyelni a fejlődésüket, jópárat meg is tartottam, a nagyját elajándékoztam, de már az ismerőseim akváriumai is megteltek:), teknőseledelnek meg nem szívesen adtam volna őket:S)

2018. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nálam is egyre több volt, de elajándékoztam őket, meg a maradék adagot bevették a kereskedelembe. Most csak négy van, 2 hím és 2 nőstény!

Most náluk nem volt szaporulat, nem úgy, mint a xifóknál és a fekete mollyknál! Külön is tettem őket!

2018. febr. 15. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is guppym van
2018. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xifó, platti, molly - külön akváriumokban. Régebben voltak guppik is de mind nagy csalódás volt, sajnos a környéken csak genetikailag gyenge állomány van a boltokban.
2018. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem egy nagy helyen 3 xifó,

2 fekete molly,

és 4 szivárványos guppy van

2018. febr. 16. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!