Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csinálhatok rosszul?...

Csaby41 kérdése:

Mit csinálhatok rosszul? Kérem azoknak a sügéres akvaristáknak a tanácsát akik komoly tapasztalatokkal rendelkeznek ezen a téren.

Figyelt kérdés

Van egy 375 literes akváriumom és egyenlőre nem áll össze az akvárium vize olyanra amilyenre szeretném. Szeretnék gyönyörű tiszta vizet látni ezeknek a csodás halaknak az akijában. Őszintén megmondom ez eddig még nem jött össze. Mit csinálhatok rosszul?


[link]


[link]


Ilyen szűrőim vannak,amik szerintem meg kellene hogy oldják ezt a problémát.Valamiért egyenlőre még sem ment,gondolom szűrőanyag problémám lehet.



#Akvarisztika-Sügerek-Vízszűrés.
2018. febr. 16. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Picit több infó kéne mert ennyi alapján nem lehet tudni pontosan mi a gond. A halakról és magáról az akváriumról is kéne adat, mióta megy, milyenek a vízcserék stb.
2018. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
na és hányan vannak?
2018. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Úgy tudom Salx Narval nagy sügeres, és régi!!
2018. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Má bocsánat, de sztem ez nem halfüggő. Már hogy milyen faj.
2018. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az akvárium 375 liter,ez a két szűrőm van hozzá,heti 25% viz csere van,25 db sügér van benne,napi egyszer etetek.Van itthon 1kg 1,5 cm siporaxom,amit a napokban vettem.A külső szűrömben van ugyan siporax de a kerek formájú kb 0,5cm-es és azt gondoltam az fogja le a szűrésemet mivel tömör.Ezért vásároltam a napokban a lukacsosat,viszont még nem tettem bele.
2018. febr. 16. 20:27
 6/23 anonim ***** válasza:
Mi baj van a vízzel? Csak mert más is meg kérdezné.
2018. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szívesen venném a segitséget abban is hogy a JBL-szűrőben milyen arányban és milyen rétegekben mit ajánlanátok tapasztalataitok szerint.
2018. febr. 16. 20:32
 8/23 A kérdező kommentje:
Egy hete végeztem el egy 50%-os vizcserét és már is barna a viz minősége.Ja még annyit hogy az etetéshez Hikari,és Sera tápokat használok nem olcsó panzi féle vizmérgező minőségeket.
2018. febr. 16. 20:35
 9/23 anonim ***** válasza:
mikor indult az akva? milyen sügerek vannak benne fajtára? vasfa vagy bármilyen fa van bent?
2018. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 toma781 ***** válasza:
56%
Az is fontos info lenne hogy milyen sügerek mert nem mindegy hogy 25 csigasügér vagy 25 márványsügér
2018. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!