Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 4-5cm hosszú aranysügereket...

4-5cm hosszú aranysügereket naponta hányszor kell etetni?

Figyelt kérdés

#etetés #sügér #arany sügér #yelow sügér
2018. febr. 24. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikkel tartod együtt? Mekkora az akvárium? Milyen a szűrés,?
2018. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
264 literes az akvárium. Egyenlőre csak négyen vannak, mivel nemrég kezdtem el a sügerekkel foglalkozni és még nemrég telt le a bejáratási idő, nem akartam elkapkodni a betelepítést. A szűrő márkáját nemtudom milyen, mivel használtan vettem az akváriumot és hozzá járt, de elég jól megkeringeti és átszűri a vizet.
2018. febr. 25. 15:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint négy aranysügér
2018. febr. 25. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem vvegyél még 4 darabot, hogy később se legyen gond, tudod minél nagyobb csapat annál kisebb az agresszió. nekem is hasonló halaim vannak, hétköznap 1 szer. hétvégén 3 szor kapnak enni. jobb többször keveset adni, ha időd hétköznap is adhatsz többször, csak figyelj rá, h tényleg kevés legyen és lámpaoltás előtt legalább 2-3 órával.

nem tudom mit adsz neki, de spirulina alapú lemezes legyen az alap + fagyasztott kaja (cyclops, artemia, fehény szúnyog...)

2018. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!