Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány akváriumotok van, és...

Hány akváriumotok van, és melyikbe mit tartatok?

Figyelt kérdés

Nekem az egyikbe van egy axolotl,

a másikba 3 aranyhal!

Egy 50 literesbe 1 xifó, 2 platty, 9 neonhal, 1 kis algaevőharcsa!

És van egy másik 50-esem is: 5 szivárványos guppy, 3 corydoras-páncélosharcsa, 6 serpalazac( vagy rózsahal, rózsalazac)



#akvárium #állat #akvarisztika #halak #axolotl #haltartás #melegvízi #aranyhalak vízi állatok
2018. márc. 2. 10:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*tartatok=tartotok
2018. márc. 2. 10:55
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Egy akváriumom sincs, így nem tartok benne semmit.

Viszont ha már írásra adod a fejed, kérlek használd rendesen a ragozást is. Amit írtál, abban az esetben nem "egyikbe" és "másikba", hanem "egyikben" és "másikban". Tudod, mi a különbség?

Egyébként a serpalazac császárság!

2018. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:
15%

egy akváriumom van jelenleg.

250literes bár nincs teljesen felengedve.

elég sokféle hal van benne.

pl

neon,márványgurámi,két féle vitorlás,aranyszínű szumátrai,zöld szumátrai,sima szumátrai,mikiegér molly,black molly,aranyszínű platty,kék ramirezi,sima ramirezi,aranyszínű alganyaló.


jelenleg ennyi féle hal van benne,mindből több példány.

Korábban volt benne 3kis garnéla is,sima anci,ékfoltos razbóra,pinkdánió,guppi stb stb


illetve nem rég volt tarisznyarákom,akvaterráriumban.

de valamiért elpusztult,pedig 26fokos vize volt,enyhén sós /Horvátországi tengeri sóval nem konyhaival/,garnéla kajával etettem,ki is tudott mászni levegőzni. szóval nem tudom mi nem tetszett neki.


korábban tartottam édesvízi medúzákat több mint 100 példányom volt de amint 5 literes befőttes üvegekből átraktam 100literes aksiba rögtön elpusztultak.

pedig ugyan olyan víz volt abban is.

2018. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Hányszor teszed még fel ugyanazt a kérdést?
2018. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

30: 1 betta

54: egy galaxy rabóra raj + egy törpe cory raj

spec 60 (75 cm hosszú): egy rézlazac raj

2018. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Annyiszor ír, nem tudom eldönteni: dicsekszik vagy panaszkodik.
2018. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Piszkos csávó, te mekkora dilettans kontár gyerek vagy már 😆😆😆😆😆
2018. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Atpakoltad a neonokat egy akváriumba?
2018. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azon röhögtem én is hogy megjegyeztem neki talán még az első kérdése alatt hogy nem jó hogy itt 4 ott 5 neon erre mostmár azt írja hogy egyben van 9 neon. :D


De ezen a hozzászóláson besírtam hogy nem tudod eldönteni hogy dicsekszik vagy panaszkodik. Inkább az utóbbi az én szemszögemből.

2018. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért szerintetek hova tűnt a 2 karcsú díszmárnája? Terveztem beszólni miatta, de nem ér annyit. *legyint*


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

- 40 literben van egy bettám és 2 süncsigám

- 112 literben van 9 db vörös karcsú díszmárnám, és valamim, amit Nannacara néven sóztak rám. (Ha mégsem Nannacara, hanem "Electric Blue Acara", akkor lesz egy baromi nyomós okom beszerezni a 40 literes helyére azt a 120 cm x 35 cm alapterületű akvát, aminek a gondolatával játszadozok már néhány éve.)

2018. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!