Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200 literes akváriumba hány...

200 literes akváriumba hány halat tartsunk?

Figyelt kérdés
szeretnék Guppykat,Xifót,Black Mollyt,Zebradániót,Algaevőt,Páncélos harcsát.Melyikből mennyit esetleg mit javasolnátok más halakat ezek helyett?

2018. márc. 6. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi hal az optimális mennyiségben és ideális igényeiknek megfelelően tartva nem fér el. A molly kedveli a meleg vizet amit a többi annyira nem, tehát már itt kilóg. Nézz utána a halak igényeinek és utána gyere vissza egy konkrét elképzeléssel kérdezni.
2018. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megnéztem azért irtam mert a többi is bírja a meleget.Díszhal.infón néztem
2018. márc. 6. 16:57
 3/8 A kérdező kommentje:

ahogy felírtam:3 guppy(3 vagy 2 lány 1 fiú)

2 platti(1 lány 1 fiú)

3 xifo(2 lány 1 2 fiú)

4 p.harcsa(2 lány 2 fiú)

2 Black Molly(1 fiú 1 lány)

5 Zebradánió(3 lány 2 fiú)

2018. márc. 6. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Halászlé lesz??

Mert ez így az. Egy halat válassz, abból vegyél 10-12 darabot. A mellé tehetsz 5 pandaharcsát, két ancit és vége.

2018. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ekkora akváriumom lenne, vennék 8-10 sárga kongólazacot, meg 4-5 hátonúszó harcsát. Sokkal jobban nézne ki.
2018. márc. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hidd el akik ide írnak azok nagyrésze tartott/tart aksit már jó pár éve,


és ense ajánlom h levest csinálj,


az h valami bírja a meleget nem azt jelenti h abban szeret élni, az emberek is bírják a -40 fokot mégse szeretne mindenki ott élni, gondolom, ill 50-et is kilehet bírni..


én ua kemenységű, és típusuakat részesítem előnyben de 4 fajtánál többem egy tankba még nem volt,

hidd el attól h sok nem jó, elején lehet h tetszeni fog de ráfogsz unni h az egyik faj piszkálja a másikat.. ill egyik tulszaporodik és nincs hova tegyed..


ezert kell tobb akvárium


és javaslatnak én kék gurámit ajánlom

[link]

(van aranyban is) békés, nagy halacska, csak 2 himet ne tegyel egy 200asba (szerintem), és még tennék bele csapathalat ami elvan a gurámival (bár az h melyiket azt nemtom), és kb kész max még egy faj,


vagy törpesügéres aksit és még mellé valamit, nem tudom h mivel vannak el, különben tartottam őket


bár én azokat ajánlom amik nekem voltak/vannak, és szeretem/tem őket,

2018. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kiveszek párat közülük!
2018. márc. 6. 18:43
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Elevenszülő halakból lehetőleg 1, max 2 fajta tartása javasolt még egy ekkora akváriumban is. Válaszd ki melyik legyen a négy közül és annak az igényeihez kell válogatni a társhalakat, lehetőleg olyanokat akik kordában tartják a szaporulatot. Ennyi elevenszülő, ráadásul hímek és nőstények együtt, hamar kinövik a helyet. Másik megoldás az ha csak hímeket tartasz kicsit nagyobb egyedszámmal.
2018. márc. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!