Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gömbakváriumra világítás hogyan?

Gömbakváriumra világítás hogyan?

Figyelt kérdés

Story:

A barátnőm szülinapjára, akarok egy kreatív meglepetést. A terv gömbakváriumban vörös cserepes rózsa, piros kavicságyon. Akarok világítást is az akvárium belsején (rózsaszín??) kőrben viszont vezetékek nélkül. Tehát, valami elemes kütyüre lenne szükségem. Házibarkács is érdekel, leírással az elkészítés módjáról.

Köszönöm, ha segítesz.



2018. márc. 11. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A kinai boltokban rengeteg fele elemes, ledes lampa van. Abbol ossze tudsz rakni.
2018. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valóban a kínaiban sokféle van, de nem hajlékonyak. Nekem olyan kellene, ami követi az akvárium belső peremének a vonalát.
2018. márc. 11. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne tegyél halat gömbakváriumba mert ezzel kínzod az állatott. Tegyed tégla alakúba.
2018. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Istenbarma, a cserepes rozsa az milyen hal???
2018. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát elég macerás, nem tudom megéri e foglalkozni vele, de ilyeneket találtam:

[link]

[link]

2018. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utsó ezek nagyon jók, a mozgásérzékelős megmozgatta a fantáziám, az elemtartónak ha csinálnék egy dobozt le is festhetem, és elférne az akváriumban akár dekorációnak is. Lehet mégsem körbe teszem, hanem mintha függöny lenne leengedem:D
2018. márc. 11. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó, végre valaki aki olyanra használja a gömbakváriumot amire igazából jó! :D Nagyon kis kreatív ajándék egyébként, én a kínaiban mondjuk láttam olyan ledsávot is ami hajlékony sőt, pont rózsaszínű gumiszallagban van ledsoros égő nyakörve a kutyámnak, ilyen éjszakai sétákhoz ajánlott dolog, pont jó lenne neked erre.
2018. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Melyik kínai ez? hol van? Nálunk nincsen, elmennék megnézném. Úgy három éve csinálok különböző ajándékokat gömbakváriumokból, a megvilágítás számomra új dolog eddig még (nem is értem miért) nem gondoltam rá. A hölgyek nagyon szeretik, a sok színes kiegészítő miatt, és szerintem ez az egyetlen olyan tárgy ami ezerféleképp hasznosítható, esztétikus, egész dekoratív lakásdísz lehet belőle. Nagyon örülök, hogy feltalálták.
2018. márc. 11. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ami szerintem még nagyon passzolna bele mert igen romantikus az a tündérfény. Lazán körbetekerheted vele a rózsát vagy körbe behajlítod az aksiba mivel drót, és olyan hatása lesz, mintha kis szentjános bogarak lenné ek benne. Nagyobb dekorüzletekben lakberendezési üzletekben obiban kapni

[link]

[link]

2018. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Platypus ***** válasza:
Ilyen tündérfény szerű izét a jyskben vettem tavaly 1000 Ft alatt.
2018. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!