Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megakadályozhatom hogy szaporo...

Megakadályozhatom hogy szaporodnak a guppik?

Figyelt kérdés
Van valamilyen hormon vagy más alapú szer amivel megakadályozhatom a szaporulat? Esetleg olyan hal ami csak az újszülöttek eszi meg?

2018. márc. 20. 08:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk 1 db vitorlás halat, azóta 0 a szaporulat. De ez csak akkor megoldás, ha nagy az akvárium.
2018. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%

Ezt Google fordítóval sikerült leírni? :) Zseniális a stílusod!

Nem biztos, hogy ez lesz a jó megoldás, de magamból kiindulva, ha nem akarnék szaporulatot, nem tartanék halat sem. Így egy csomó problémától megkímélheted magad.

2018. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
csináljatok belőle jó kis halészlét
2018. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bánom, ha szaporulat van. Sőt, nagyon is bírom.
2018. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy megakadályozhatod, ha csak hímeket tartasz.
2018. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező,mintha lefelejtettél volna pár helyen pár betűt :D Halak helyett iskolát javasolnék neked.
2018. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%
Jajjaj,nem tetszett amit írtam,töröltetted :D
2018. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
39%
Vannak ilyen emberek, akik nem hajlandóak ragokat használni. Én ezt a stílust nagyon bírom. Úgy meghallgatnám ezt élő beszédben is. :)
2018. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Először azoknak írok akik kritizálták a fogalmazásomat.

Nos abbol kiindulni hogy iskolázatlan vagyok, vagy hogy nem tudok írni egy nagyon beszűkült és logikátlan gondolkozásra vall. Miért is? Mert fogalmazni már egy 5 éves is tud iskola nélkül. A helyesírással nem volt gond a kérdésben. Ezek után aki használja a fejét az arra következtetni hogy nem vagyok magyar anyanyelvű. De aki mégtovább gondolkozik az rájön hogy akkor a helyesírás sem stimmelnek. Na most lelövöm a poént: új a telefonom és be van kapcsolva rajta egy írásjavító ami sajnos a helyesen ragozott szavakat néha kijavitja. Anno ezt T9 nekem hívták és 15 éve nem használtam ilyet. Direkt nem kapcsolom ki mert szeretnék visszaszokni rá de amíg nem szokom meg hogy figyelem azt hogy mire javít addig lesznek ilyen balesetek. De az Isten szerelmére gondolkozzatok is. Én elhiszem hogy büszkék vagytok arra hogy megtanultatok olvasni de azt szerencsére mindenki tud aki elvégezték az elemi iskolát.....

2018. márc. 22. 13:15
 10/28 A kérdező kommentje:
100 literes az akvárium úgyhogy a vitorláshal egy választható opció. Köszi
2018. márc. 22. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!