Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppimnak 9db kis guppija...

A guppimnak 9db kis guppija lett hányszor kell adni nekik enni? És keverhetem e a haltápot daphniával? És mit kell adni az alma csigának mit kell adni? És hogy a kölyök csigát adhatom-e az axolotlnak?

Figyelt kérdés

#axolotl #alma csiga #újjszülött guppi
2018. márc. 22. 13:39
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi a helytelen írásért töröltem belölle mert túl hosszú volt és aztán nem olvastam el xd
2018. márc. 22. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 9 kicsi van, akkor a felnőttek már lakmároztak belőlük. A kicsiket ajánlatos elkülöníteni és lényegében folyamatosan esznek, tehát a táplálékot is így kellene biztosítani, bár kezdetben többnyire csak egysejtűeket esznek ill. pici szerves törmeléket. Daphnával keverheted.
2018. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget igen biztos h evett belőlle a nőstény külön egy szülő szobába szült csak későn vettem észre h szült
2018. márc. 22. 14:31
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Meghálálnák a fagyasztott ivadék eledeleket, ill a frissen keltetett sórákot. Figyelj a száraz eleség méretére, ha kell porítsd és érdemes beáztatni etetés előtt.
2018. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az mitől van h 2 eltünt pedig szülőszobába vannak?
2018. márc. 24. 08:04
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Két lehetséges oka lehet, kiszöktek valahogy, vagy megette őket az anya.
2018. márc. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már meg vannak csak rosszul számoltam őket egyébként el vannak külőnítve.Az axolotl-os kérdésre tudja vki a választ?
2018. márc. 27. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!