Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz hogy a bettáknak a...

Igaz hogy a bettáknak a rendszeresen, de rövid ideig megmutatott tükör jót tesz?

Figyelt kérdés
Egyszer mintha olvastam volna valahol hogy a tenyésztők is csinálják ezt. Naponta, kétnaponta néhány percre tükröt tesznek az akváriumba, hogy a hím betta kicsit feszítsen neki, mert állítólag ez az erőfitogtatás és hormontermelés növeli az uszonyok méretének fejlődését, fokozza a színt és egészségesebbé teszi a halat. Igaz ez?

2018. márc. 25. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem használ és tilos is, bár tény, hogy kegyetlenül jól néz ki. Szerintem a hal képes magában kárt tenni, úgy felhúzza magát a tükörtöl
2018. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy tilos őket tükörrel folyamatosan együtt tartani vagy tükröződő üvegű akváriumban tartani, de ebben nem vagyok biztos hogy tiltott.
2018. márc. 25. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz. De inkább heti 2 alkalommal.
2018. márc. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!