Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet venni? Ha igen hol a...

Lehet venni? Ha igen hol a legolcsóbb? Ebayen vagy wishen van?

Figyelt kérdés
Van egy 5 literes akváriumom és szeretnék rá ledet venni ha valaki tud ilyet kérem linkelje be. Előre is köszönöm

2018. márc. 30. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne írd már légy szíves egy 5 literes üvegről, hogy akvárium. Kiráz a hideg.
2018. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tessék: Aliexpressen vannak ilyen ledek, amiket szerintem a leírásod alapján keresel.

Link: [link]

Ezek közül válogathatsz.

Az első pedig nem tudom minek ír választ, ha nem is a kérdésre válaszol...

2018. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

EBay: [link]

Keresgélj! :) Szerintem Aliexpressen olcsóbban átlagban, de nem tudom pontosan te milyet akarsz.

2018. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

arra lennék kíváncsi, mi kerül 5 literbe

mert az még növénynek is kevés

2018. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Megmondom én nektek mi van az öt literes befőttesüvegében, csak hogy tudjátok hogy lelkesen osztogatni neki tanácsot mennyire éri meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

2018. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Tegnap panaszkodott itt valaki hogy 5literesben nem megy be a bettája a kicsicuki házikójába, amit vett neki. Persze amikor le...ták, javított 50 literre. Ma meg valaki 5 literre keres világítást. Nem furcsa??
2018. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Lassan írtam, lemaradtam. :-)))
2018. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék nagyobb akváriumot venni csak nincs még hely. De ha megjön vasárnap az uj szekrényem akkor veszek nagyobbat
2018. márc. 30. 20:34
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
És ha veszel majd egy normális méretű akváriumot akkor minek költesz a mostani 5literesre? Hogyha a jövőhéten venni akarok egy új telefont, akkor nem fogok a jelenlegire tokot nézegetni. Ha hazudsz, legalább hihetően tedd.
2018. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Olyan vicces hogy tényleg saját magad hazudtolod meg. Tegnap átvágsz minket hogy jaj elírtad, nem öt liter hanem ötven, most azt hazudod hogy veszel egy nagyobbat de közben meg erre akarsz ledet venni. Teljesen hülyének nézel minket? Tudod hogy kínzod a halat és neked teljesen oké, ez a félelmetes.
2018. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!