Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Talajporszívót hol lehet...

Talajporszívót hol lehet venni olcsóbban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne talajporszívó akár használtan vagy újonnan olcsóbban! Mert van egy aksim ami 54 literes és nagyon kellene ilyen porszívó bele... minden ajánlást szívesen várok


Nagyon köszönök mindent!

14L



2018. márc. 31. 17:31
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:

A legolcsóbb ha csinálsz magadnak egyet.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

2018. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Dr.Szöszi, mennyinél olcsóbban?
2018. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem most megfogtál azzal hogy "nagyon kellene ilyen porszívó BELE". Az akváriumba kell porszívó? Oda aztán nem kell, a porszívó a részleges vízcseréhez kell.

Nem kevered össze véletlenül a belső szűrővel?


És minél kéne olcsóbb legyen?

2018. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az első válaszolónak!

Az olcsóbbant úgy értettem, hogy nem ilyen 15 ezer ft ért hanem kevesebbért normál minőségűt..

És tudom,hogy nem benne kell tartani,hanem a halak kis kakiját szeretném felszívni mert nem szeretném szegényeket havonta kifogni aztán visszatenni,nehogy megviselje őket a stressz..

Mert nekem volt ilyen 2000 ft os két cső és egy szívóka és semmit nem ér egyszer használtam és ennyi meg belemegy a számba a víz...

Ezért szeretnék normálisat és azért kérdeztem hátha tudtok valamit

2018. márc. 31. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy éve vettem 1500ért olyat, amin van egy kézzel pumpálható rész a csövön (mint a régi vérnyomásmérőknél), azt nyomogatva tudod megindítani a vizet. De egyébként használok sima csöveset is, nekem soha nem ment még a számba a víz. :D


Eddig te nagytakarításokat csináltál az akváriumban? Kivettél mindent és kisikáltad?

Csak mert ilyet soha nem szabad, mindig csak a víz 20-30%-át szívhatod le és töltheted fel. [link] itt olvasgass kicsit a kezdőknek és az akváriumról fülecskék cikkeiből, sok jövőbeli kudarctól és kínzástól megkímél.

2018. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 patterson ***** válasza:
nyilván mumlmszívót akarsz,gugli...
2018. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!