Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A zebra danioim megehették a...

A zebra danioim megehették a zöld neonjaimat?

Figyelt kérdés
Van 8 zebra daniom és 10 zöld neonom volt. Ebből 5 elég picike volt nem találok 5-3-mat. Lehet, hogy szét cincálták? Olyat már hallottam, hogy szét cibáltak egy csigát, de én azt hittem ezek békés halak.

#ivadék #vadak #zebra danio #zöld neon
2018. márc. 31. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány literben vannak? Csak ők a lakók?

Nem hinném hogy szétcincálnák, bár a kifejlett zebradánió egy növendék neonnál azért jóval nagyobb, nincs kizárva hogy szétcsesztették őket, de az is előfordulhat hogy elpusztultak és megették őket, akkor viszont valami gond van, ezt kéne kideríteni a két kérdés megválaszolásával.

2018. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
215 literes.Sok növény, külső szűrő, optimális víz, egyéb lakó, 3 anci, 2 hagymacsiga, 10 kék neon más nincs és békesség honolt eddig. Nem régi az akvárium de már üzemel egy ideje. Voltak benne Fekete neonnak nevezett halak, de azokat kilakoltattam, mert sok volt a csoportos hal faj.
2018. márc. 31. 20:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és lehet hogy növendéknek számítottak még ,de a kereskedésben azt mondták hogy mehet a vízbe a többiekhez mert már nem olyan kicsik. Szerintem épp hogy látszottak a jellegzetességeik a zöld neonoknak.
2018. márc. 31. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!