Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat vagy más állatot...

Milyen halat vagy más állatot tartotok?

Figyelt kérdés

Nekem van egy 50 literes aksim, abba van egy csapat szumátrai díszmárna és neonhalak, valamint egy hím xifó és egy nőstény platty.

Van egy másik, szakembertől az állatokkal együtt vett 80 literesem két axolotllal(Sajnos az előző három régebben elpusztult, azért lettek. Ezek közül az egyik hiába kezeltem, betegségbe kinyiffant, ezért kitakarítottam a helyüket, majd vettem egy újat[szintén fél éveset, mint a másik]).

És van egy harminc literesem is egy hím sziámi harcoshallal.

Nektek milyen akváriumaitok vannak?



#axolotl #haltartás #gőte #aqkvarisztika #haslak
2018. ápr. 9. 08:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem: Az 50-es szumátrai díszmárnás-neonhalasba van két márványos- és egy lapátfarkú gőte is!
2018. ápr. 9. 08:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez minőségi állatkínzás.
2018. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már miért lenne az? Elég sok helyük van, enni is jól kapnak... Minden jó nekik!
2018. ápr. 9. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Ökölszabály: 1 cm hal - 1 liter víz.

nekem gyanus, hogy az 50-esnél ez nem jön ki

2018. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 szumátrai van+5 neonhal.... Az már csapat, nem? Egy ismerősöm azt mondta, hogy ez így jó, mert neki is így van.
2018. ápr. 9. 09:18
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
az nem csapat-10 haltól indul egy csapat. a szumátrainak ráadásul 120-150 liter a minimum...
2018. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi hal tudod mekkorában van nekem? 200 literben.


De tessék, írd be az összes halad nevét egyesével a keresőbe fent: [link] és meglátod, minek mennyi a minimum liter amitől tartható, és ebben hány darabot kell tartani. De segítek, neonnak 80, szuminak 150, xifónak 100 minimum, plattinak 60.

Az axolotlnak is kevés a hatvan, de az ő tartásukhoz nem értek. Szerinted miért pusztultak meg az állataid, ha nem a rossz tartási körülményektől?

2018. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de az axolotloknak 80 literes a helyük, nem 60....
2018. ápr. 18. 09:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébkén amelyik három régebben meghalét, azok már eléggé öregek voltak, 23 évesek
2018. ápr. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!