Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lett a semmiből egy...

Hogyan lett a semmiből egy bébicsigám?

Figyelt kérdés
Egy hete kaptam egy barátomtól három követ a Rajnából. Kifőztem, majd ment az aksiba. Tegnap a szomszédom előtt megláttam egy ilyen kis díszt ami tele volt csigaházakkal meg kagylóval, de hát ezek csak díszek, ki tartana a háza előtt 30 fokban igazi élő kagylót meg csigát? Elkértem tőle vagy hármat, hadd rakjam be az akváriumomba. Előtte ezeket is kifőztem, kitudja honnan van vagy mióta porosodik. Majd másnapra egy igazi élő bébicsiga jelent meg az aksiban. Ha nem a saját szememmel látnám, el sem hinném. Még ha talán a nagy csigaházban lett volna bebújva, akkor is lehetetlen, hiszen forró vízben főztem vagy 5-10 percig. Igazi kis csoda, szorgosan takarítgatja az akváriumot. DE HOGYAN LEHET EZ???

2018. máj. 12. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Édes lehet , örulj a pici csodádnak!
2018. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vettél új növényeket az akváriumba?
2018. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem. 2 növényem van összesen az aksi beindítása óta

Több, mint 3 hónapja

2018. máj. 12. 15:14
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
92%
Ugye nem gondolod, hogy a kifőzött cuccokkal került bele? Nem a semmiből lett hanem behurcoltad valamivel, valószínűleg a növényeken volt. Mivel egyedül van valószínűleg már kikelt csiga volt csak még picike és nem vetted eddig észre. Sokféle módon bekerülhet egy csiga, vagy csigapete az akváriumba de azért a "csodát" nyugodtan kizárhatod.:D
2018. máj. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!