Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az eladó megtagadhatja azt,...

Az eladó megtagadhatja azt, hogy akváriumot vegyek?

Figyelt kérdés
20 literest akartam venni, bele 3 aranyhalat, és nem adta el nekem az akváriumot, valami törvény miatt!!! Mire közöltem hogy én nem tudok ilyenről, kifizetem és viszem, és közölte hogy ő biztos nem fog kiszolgálni vele. Írtam a panaszkönyvbe, valahol még fel tudom jelenteni azt a minősíthetetlen embert?????
2018. máj. 13. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ritka jól tette az eladó, ugyanis 1db aranyhalnak minimum 100l-es aksi kell.. Tájékozódjon mielőtt vásárol.
2018. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Édes istenem ilyen jót még soha nem hallottam, hogy végre egy normális eladó megtagadta a tanulatlan hozzá nem értő vevőnek az eladást! Komolyan leborulok előtte, minden tiszteletem az övé.


És csak hogy tudd kérdező, nem adta el, mert 30 liter alatt tilos gerinces állatot tartani, aranyhalat, ráadásul hármat amit te szerettél volna pedig 200-300 litertől lehet csak tartani, bika szűréssel. Szóval meggátolta hogy állatkínzást kövess el. Te pedig mélységesen szégyellheted magad hogy még neked állj feljebb, máskor mielőtt élőlényt akarsz venni olvass már utána és ne flegmázz.


Vagy pedig jó kis provokatív a kérdés, kétszer nem állítom hogy nem az :D

2018. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mi köze van hozzá hogy én mit és miért veszek?? Nem mindegy hogy mit csinálok itthon a 4 fal között vele????

Az ilyeneket ki kéne rúgni, nem való eladónak, neki az a dolga hogy odaadja amit kérek!

2018. máj. 13. 13:43
 4/20 anonim válasza:
100%
igen, írd meg egy hatóságnak hogy egy állatkínzó vagy :)
2018. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hála isten egy normális eladó!Jól tette!
2018. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyi köze van hozzá mintha bementél volna és mondtad volna hogy 1 méteres láncot szeretnél venni a kutyádnak mert a kert végében tartod víz és élelem nélkül és az előző egy méterest eltépte. Az is ugyanolyan állatkínzás mint ez.

De neked semmilyen élőlény nem való, egy szobanövényt nem bíznék rád akkora gyökér paraszt vagy.

2018. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem normális! Felháborító egyesek tudatlansága, ő azért dolgozik és azért kap fizetést, mert kiszolgál engem többek között! Ha nem teszi meg, minek dolgozik ott?!
2018. máj. 13. 13:50
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Najó ez már csak tényleg provokatív kamu, ilyen hülye ember nincs mint te, hogy nem fogod fel hogy azért nem adott el se akváriumot se állatot mert állatkínzást akarsz elkövetni. Fel vagy háborodva hogy nem kínozhatod és döglesztheted meg azokat az állatokat? Mert eddig akárhányszor leírtuk elengedted a füled mellett, csak hajtod a hülyeségeidet. Ha odamész a rendőrségre téged vonnak felelősségre, nem őt.

Ritka jó ember lehet ez az eladó, sajnálom hogy ilyenekkel gyűlik meg a baja mint te vagy.

2018. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen eladó kéne.
2018. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a "én nem tudok ilyen törvényről, ezért csinálom!" érvelés tetszik a legjobban. Főleg, hogy akkor már tájékoztatott, hogy de van olyan törvény, és a kérdező csakazértis. EPIC!
2018. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!