Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Besárgult a Betta sziámi...

Besárgult a Betta sziámi harcos halam feje mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Narancs sárga a feje mi baja lehet?

Normalisan eszik van étvágya normálisan úszkál...

Segítsetek!!



2018. máj. 22. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet, de keressük a leggyakrabban előfordulókat, amihez némi infó kéne.


Hány literben tartod? Milyen gyakori és milyen mértékű a vízcsere? Milyen szűrő van bent neki? Hány fokon van, fedve van? Élőnövények vannak? Mióta van meg a hal és mióta üzemel az akvárium? Egyedül tartod? Mivel eteted?


Ha megválaszolod a kérdéseket tudunk segíteni.

2018. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bocsi enis kerdezek élő növények h befolyásolják a bettát?

nekem is van hasvizkoros lett valsz h élőkajátol roszul mostam, (a kérdés kint van gyakorin kuldok linket ha kell) na szval azota semmi baja,


am én minimális cuccaim 1 bettához, heti élőkaja 1x-szer legalább, 3-6 fagyasztott ua mosva, és táp csak akk ha nincs más, min liter:50(54literesben abbol 4-et ugyse víz tesz ki, legalább..)

társak 80 liter+ és nem mindegyik szereti, nostenyeket se, de csipkedosokkel soha, farka veszelyben van,

hőfok nekem spec 26-ot birjak legjobban(van +-1 kilengés, főleg nagyokba(aksi)), probaltam 28at nem szerették, 24 meg keves volt egyertelmuen,

szűrés szinte sodrás nelkul, de a víz ua olyan áttlátszó mintha ottse lenne, ezert keves hal kell hozza


de akk az élő növények hogy hatnak rá?-érdekelne hisz csak azom van...

2018. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Az élő növények a biológiai körforgásra, a káros anyagok felvételére és a gázcserére hatnak. Egyszóval elég befolyásosak, igen. De itt minden gyönyörűen össze van foglalva róla: [link]
2018. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
köszi
2018. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor jön a kérdés, 54 literesbe kéne.... (1. sorban)

csak a betta növényei nem szépek-többi aksiban más fajták vannak, igazából lehet h nekik is kéne de anélkül is szépek, és hetente fél cm-növés van bennük, fajokat nem tudok anyira nem vagyok benne, de egy szár fölfelé és oldalra levevek ebbol van sok, meg még egy lassabban növö lilás zöldes noveny kb mint az utifű csak lilás-na szval ezek nőnek és a többi fajta nem


na szval h építsek co2-t majd segitesz?-és ui mennyibe kerül?-épteni, majd fenntartása

2018. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Fényképezd le kismester.
2018. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!