Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Levéltetvek mint halkaja?...

Levéltetvek mint halkaja? Vagy hülye 5let?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 17:59
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
A haverom kerti tavában az apróbb halak megeszik őket ha a vízbe kerülnek. Én még nem etettem velük de gondolom az apróbb halak szívesen megennék. Muslicával viszont már etettem azt szerették.
2018. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is, csak azt nehéz megfogni. Viszont a szilván ott ücsörög egy csomó zöld tetü, hát én este letéptem egy levelet, leráztam egy jó pár darabit az aksiba. Elfogyott, most néztem a halakat reggel- mindenki jól van. Hát végül is élő kaja, nem tudok olyanról, hogy esetleg termelnének bármit ami mérgező lenne. Hosszútávon nem tudom milyen lehet, "korlátlan" mennyiség egész nyáron. DDD
2018. máj. 24. 08:08
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Nem mérgezőek az biztos, emlékszem a régebbi akvarista könyvek említik is mint adható rovareledelt.
2018. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Én sem úgy fogdostam össze őket "lepkehálóval" hanem keltettem, vagy rovarcsapdával fogtam.:D
2018. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!