Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy akváriumba színes LED...

Egy akváriumba színes LED világítás?

Figyelt kérdés

Láttam hogy valaki felrakott az akváriumba egy Led sort ami minden színben tud világítani.

Majd én is szeretnék egy bettát és gondoltam én is felrakhatnék egy ilyen világítást.

A halnak rossz ha színes a világítás?



2018. máj. 24. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Gyá tesa, rágjam meg az ízlésedet!

Akkor mán olyat tegyél, amibe pogramok vannak, oszt magától csináli a diszkót!

Van mán vifiről kapcsolható is!

2018. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stresszforrás a halnak, nem tesz jót neki és szerintem baromi csúnya és giccses is.
2018. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem amire te gondolsz az csak reklámvilágítás, gyakorlati haszna az akvárium szempontjából nincs és attól tartok ,hogy a fehér fénye sem elég jó a növényeknek persze ezt így látatlanban nem merem kijelenteni( meg kell nézni mit tud). Vannak vörös, kék nagy teljesítményű ledsorok amiket célirányosan növényneveléshez gyártottak, ezek nyilván hasznosak lehetnek, hogy a halakat mennyire zavarják a különböző fények azt nem tudom. Én is használok gyenge kék színű ledsort éjszakai világításnak, holdfény imitálás címszóval, gyakorlatilag viszont ennek sincs semmi haszna csak mutatós, hogy dereng némi fény az akváriumban villanyoltás után. 4-éve használom az én halaimat már bizonyára nem zavarja, de ez nagyon gyengécske fény az akvárium sötétebb zugait nem is nagyon világítja meg.
2018. máj. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!