Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet "egg crate"-et...

Hol lehet "egg crate"-et kapni, vagy mi annak a magyar megfelelője?

Figyelt kérdés

Az akváriumba szeretnék barkácsolni ezt-azt, youtube-on láttam sok ilyen videót, de nem tudom, hogy hívják azt a műanyag, négyzetrácsos lapot.

A videók mind angol nyelvűek és csak "egg crate"-ként emtítik ezt.

Magyarul, tükörfordítással rákeresve nem ad ki hasonlókat a google.

Hogy hívják magyarul és hol lehet ilyet venni?



2018. máj. 29. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

En lepesallo hungarocellt tettem le, tokeletesen bevalt. Ilyen muanyag racsokat kersehetsz pl "malacrács" néven, de a 3 centis gyeprács is megteszi szerintem ha mindenkeppen racsot akarsz tenni.

[link]

vagy

[link]

2018. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Jobban járnál ha megírnád, hogy mihez kell, ugyanis nem mindegy, hogy talajszűrőt, mohafalat, vagy gyepszorítót akarsz barkácsolni, ill bármi mást, mindegyikhez más más anyag kelhet. Rengeteg műanyag rács van forgalomban és mindegyiket a funkciója szerint nevezik el néha ugyanazt a terméket több néven is megtalálod.
2018. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen akvaterráriumról lenne szó, teknősnek szeretnék napozóhelyet csinálni. Ha rákeresel arra, hogy "egg crate basking area", szerintem egyértelmű lesz, hogy mire gondolok.
2018. máj. 29. 23:43
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Jó-jó de így már egyértelmű, hogy mire lenne szükséged. Mondjuk én nagyon természetellenesnek tartom ezeket rácsokat, de ha ügyesen elrejted akár még jól is nézhet ki, nem a műfűre gondoltam, hanem természetes anyagokra. A kolléga által ajánlott cuccok is jók ilyen célra, én a fény és szellőzőácsot találom a képeken látottakhoz hasonlónak. [link]
2018. máj. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!