Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv, megjöttek a javasolt...

Üdv, megjöttek a javasolt lakók, tudnátok még segíteni?

Figyelt kérdés
Pár napja kértem segítséget rubin márnával kapcsolatban. Vettem 2 lányt és 1 hímet ahogy javasoltátok. Jól működik, így hogy heten vannak, nincs semmi konfliktus. Az anciknak úgy néz ki lesz gazdájuk, akkor csak ők lesznek. Javaslat volt még egy csapat dánió, de az aksi mérete miatt ezek után kell-e(90). Más: egyéb kategóriából olyan élőlény aki Mianmar-ból származik, jöhet e? Nem nagyon találok, üveggarnéla amire rátaláltam. Lehet e őket telepíteni. Valamivel még fel kéne "dobni" egy kicsit a medencét. Javaslat?

2018. máj. 30. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Fotot
2018. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
85-literes akváriumba 7db márna mellé semmikép. A biotóp jellegbe belefér ha ázsiai állatokat válogatsz, nem kell annyira szigorúan venni, hogy csak Burmából való legyen, ennél amúgy is nagyobb a halak és egyéb gerinctelenek elterjedési területe Dél, Délkelet-Ázsia területén. Szerintem az ide illő nagyobb garnélákon kívül más nem is nagyon tehetsz bele, max csigát. Talajlakó rajhalak közül a törpe sziklaharcsa tartható lenne de én hosszú évek óta nem találkoztam velük.
2018. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!