Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok egy Eheim...

Mit gondoltok egy Eheim biopower 200-as szűrőről?

Figyelt kérdés
60 literes akiba, mit gondoltok megéri?
2018. máj. 30. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, teljesen elégedett vagyok vele. Viszont ez egy magas szűrő, hatvan literesbe belefér magasságilag?
2018. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Skid05 ***** válasza:
Az Eheim nem tréfál ha minőségről van szó, ennél megbízhatóbb márkát nem igen találsz az akvarisztikában. Már nem egy akvaveteránnál eredményezett ez egy örökös márkahűséget. A moduláris felépítés, az ebből adódó töltet-variálhatóság emeli - szerintem - a legtöbb belső fölé, az aquaball konstrukciós hibáját is kipipálták. Egy szabvány méretű 60-asba bele kell, hogy férjen a 200-as. Ha az ára nem tántorít el, akkor jobbat nem igen választhatsz a kategóriában.
2018. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve megy egy 80-as akváriumban, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Csendes, nem volt vele semmi gond eddig, és a víz nagyon szép, kristálytiszta, algának nyoma sincs.

2018. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én is Eheim XL szűrőket használok igaz, hogy drágák de ezeket egy életre veszed. Van olyan Eheim belső szűrőm ami 40 éve pár napos, max hetes kihagyással folyamatosan működik minőségromlás nélkül. Az akasztós és külső szűrőiben, ill a márkában sem csalódtam soha. Az Eheim jó választás.
2018. máj. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez töredékéért többszörösen hatékonyabb, később nagyobb akváriumba is jó lesz, sztem nem éri meg én nem adnék ki ennyit érte, ennyiért veszek egy használt külsőt, pl tetra 800.
2018. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ja a link lemaradt, ez többször hatékonyabb negyed harmnad áron.


[link]

2018. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Ezt természetesen senki nem vitatja, ezek a szűrők drágák.
2018. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, nem is arról van szó, elhiszem h megbízhatóak én csak más opciót is adtam a kérdezőnek aztán majd mérlegel és dönt. 🙂
2018. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem fér be!

160-as bér be!

2018. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
f
2018. jún. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!