Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50literes aksi betta him,...

50literes aksi betta him, egyedül van, tehetek be mellé barmi mas halat?

Figyelt kérdés
neonhoz kicsi az aksi, nostenyeket meg nem tudom h hany litertol lehet tartani (bekes hal, mar volt "társa" egy hetig(és nem bantotta)
2018. jún. 3. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
legfeljebb egy nőstényt vagy csigasügér
2018. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
50 liter túl kicsi ahhoz hogy társítani lehessen. Még hiába is lehet békés, ilyen kis helyen más halak is bánthatják őt a hosszú úszói miatt.
2018. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Az első pedig hülyeségeket ír, semmiképpen se hallgass rá.
2018. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
70-80 liternél lehetne próbálkozni 1 hím 2-3 nőstény tartásával ill egy csapat rajhallal pl ékfoltos razbóra. Sajna bettáknál nincs garancia arra, hogy megtűrik egymást, akár a nőstények is rumlizhatnak. Minden esetre egy nagyobb akvárium, dús növényzet és pár bújóhellyel több mint amennyi nőstény alapot adhat egy próbára. Ajánlanám a törpe páncélosokat de legtöbben 27-28 fokon tartják a bettát, az viszont sok ezeknek az apróságoknak. Dús növényzet mellett esetleg nagyobbacska garnélákkal lehetne próbálkozni, vagy egy kis csapat törpe razbórával. Figyelni kell a hőfokra válogatáskor és csak akkor próbálkozz a betta társításával ha szükség esetén van hova különtenni a halakat, mint írtam a bettáknál semmire nincs garancia.
2018. jún. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a hőfokot maximum a panda coryk szeretik, 6 db csisszesen elférne (ha gondolom szabvány 54 literről van szó aminek elég nagy az alapterülete és kicsi a magassága). Egyébként ekkora helyen nem túl célszerű másokat bezsúfolni akik az ő magasságán úsznak. Hidd el, nekem ekkora helyen van a bettám, olykor ivadékhalakat rakok be az egyébként dúsan növényesített akváriumába eledelként. Kettő valahogy túlélte és már másfél centisek, de mindig kakaskodik velük és hajtja őket, most jutottam el odáig hogy ha már így túlélték átrakom őket a nagy akváriumba. Bettája válogatja hogy mit tűr meg maga mellett.
2018. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

és ha vennek egy 140liter korulit? akkor mivel elhetne, (minden erdekel, minden lehetoseggel, ha nem lesz bekes viszateszem az 50-esbe)

27-8 celsius, 7-8 nk, nem co2-zok -ha szamit, igazabol nemtudom h kene, am lehet h elkezdenem, (kemiat nem sokat tanultam es a ph-val gondok lehetnek)

2018. jún. 3. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!