Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélakát zavarja a viszonyla...

Garnélakát zavarja a viszonylag erős áramlás?

Figyelt kérdés

Az akvárium most még üres járatban van. 72 literes, XiLong XL-170 powerhead + szivacs.

Az áramlás inkább a víz felszínén érezhető, de rátudok rakni esőztetőt, hogyha ez gond lehet nekik, meg az is tervbe van, hogy légbefúvós szelepet tartalmazó részt is rárakok, mivel a külön lévő levegőztető nagy hangos...


Arra gondoltam eredetileg, hogy neonhal + panda páncélosharcsa, de eléggé húzok most a kis garnélák felé.



2018. jún. 6. 00:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Hoppá, elírtam... szóval Garnélákat*
2018. jún. 6. 00:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Zavarhatja őket, de nem vészesen. ha van elég növény úgy is elvannak. Nekem van hogy a levegőztető mellé állnak csipkedni, de hosszú távon egyik sem marad ott. De ekkora akváriumban úgy is megtalálják a nekik való helyet. Az én kezdő megfigyelésem szerint a neonokat jobban zavarja. de ha nem lesz ecset alga az erős áramlásod környékén akkor nem is annyira erős az az áramlás. Ha meg lesz akkor erős. Én így döntöttem el, de hangsúlyoznám, hogy kezdő vagyok. 4 hónapja van akváriumom egy 35 literes és egy 200 literes. Sajna a nagyban nagy az áramlás és ecset algám is van szépen, de muszáj ekkora áramlással mennie, mert különben egyéb gondjaim lennének. remélem picit tudtam segíteni.
2018. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!