Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halacska-fajtáitok vannak?

Milyen halacska-fajtáitok vannak?

Figyelt kérdés

Nekem vannak: neonhalaim, xifóim, guppyjaim, foltos páncélosharcsáim, egy algaevőharcsám és egy sziámi harcoshalam; 100 literbe, mérsékelten dús növényzettel(Echinodorus bleheti, Anubias congensis, Anubias barteri).


Kötözködők kíméljenek, normális válaszokat részesítek előnyben!



2018. jún. 12. 08:43
 1/9 A kérdező kommentje:

*bleheti=bleheri


Bocsi, elírtam, én h..ülye

2018. jún. 12. 08:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahjjjj de régen kérdezted már meg. Nincs suli? Te vagy a 45-46% válaszoló még azt is megmondom, mert az dicsekszik mindig ilyen beképzelten a borzasztó haltársításáról. Ez állatkínzás.
2018. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az szép...

Azt megmondanád hogy mekkora hőmérsékleten vannak? Kíváncsi vagyok melyik halad haldoklik :)

2018. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg a vízkeménység is érdekelne, főleg hogy a guppi és xifó kemény vizes, a sziámi meg neon lágyabb...:D
2018. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A víz se nem lágy, se nem kemény. Így mindenki el tudja viselni
2018. jún. 12. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
"elviselni" tehát senkinek se jó. :D Gratulálok, minőségi állatkínzó vagy.
2018. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A sziámit elkérte egy ismerősöm, ezért odaadtam neki. Van neki egy szépen berendezett aksija vörös neonokkal és ékfoltos razbórákkal! Vidáman úszkálnak, nagyon szép halak



Én meg beletettem őket egy 3 hétig járatott, növényes 200 literesbe, amibe még raktam fekete neonhalakat és egy vitorláshal-párocskát.



Így tehát már vannak fekete és "normál" neonhalaim, ancistrus-om, foltos corydoras-aim, xifók, guppyk! Szerintem jó összeállítás, egy tapasztalt ismerősömet is meginterjúvoltam erről!

2018. jún. 14. 08:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja a vitorlásokat nem írtam a felsorolásba!
2018. jún. 14. 08:07
 9/9 anonim ***** válasza:
A neonok még mindig lágy vizesek, a xifók guppyk meg a keményet szeretik. Látom ez még mindig nem zavar.
2018. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!