Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Véleményeteket kérem az...

Véleményeteket kérem az akváriumhoz: 120literes akvárium.44neon,2 uvegsugér,3 algaevő,1 sepregető garnéla.2db belső szűrő Eheim pick up 160,80W led világítás, JBL manado és kavics, vasfa, élő növények. Nem lesznek bajok, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 13. 23:40
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nen vagyok egy szakértő de 44 neon nem lesz túl sok?
2018. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Röviden? Katasztrófa és nem lesznek bajok, már vannak.
2018. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Reszleteznéd?
2018. jún. 14. 00:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed a 44 neont erős túlzásnak?
2018. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Skid05 ***** válasza:
100%

Egy igazi visszaesőhöz van szerencsénk…alább csekkolható az előző ámokfutás.

Unikális, példaértékű, de csakis erős gyomrú nem-vizuális típusoknak!

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

2018. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát...ehhez nem tudok hozzászólni, gyomorforgató...
2018. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy értékelnétek, hogy elkezdte racionalizálni az akváriuma élövilágát... :/


Kérdezö, ez még mindig brutálisan sok 120 literbe, akváriumot tartasz, nem szardíniás dobozt! Ez még valami bika külsö szűrövel is borzasztóan sok lenne, de a belsö szűrök csak a töredékét bírják. Mivel én vagyok az egyetlen lúzer a környéken, akinek belsö szűrövel döcög a 112 literese, leírom nekem mim van évek óta:

- 10 db 5 centis, nyugis csapathal (tehát pont, mint a te neonjaid)

- 1 db maximum 10 centisre növö hal

- 3 db zebracsiga

és ennyi. Működik. Stressz nincs, betegség nincs, növekedés van, természetes viselkedés és csodaszép színek.


Még annyit tennék hozzá az egészhez, hogy fogalmatlan kezdöként az ember azt se tudja mi az, amit látnia kéne: akár stresszjelzések, akár betegségek tünetei, akár az, hogy a hal banda jól van (sajnos pont a hétvégén futottam bele egy ilyenbe).

2018. jún. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul az üvegsügér brakk vízi csapathal... Minimum 6-8 darabot kell tartani, literenként 1,5-2 gramm sóval, ami a többi haladnak nem túl jó, igazi ámokfutás amit művelsz, csak sajnos a halaid isszák meg a levét...
2018. jún. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elolvastam a linket a régi írásod, szóval döglenek, betegek a halaid de te ész nélkül teletelepíted a láthatóan nem működő akváriumod... Engedd el ezt a hobbyt, hörcsög tengeri malac aranyos, azoknak tudsz megfelelő körülményt is biztosítani, nincs ezzel baj.
2018. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2 algeavő, a garnéla és hány neon lehetne mellette??
2018. jún. 14. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!