Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig élnének a halak (guppik...

Meddig élnének a halak (guppik) szűrő nélkül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 15:20
 1/5 A kérdező kommentje:

Pontosítás: 8 db guppit kéne egy kis időre átraknom egy kicsi, 20 literes akváriumba, amiben a manado talajon kívül semmi sincs.. túlélnék, meddig bírnák?

A kis akváriumban a víz fele a rendes, nagy, bejáratott, felszerelt aksijukból lenne, a fele meg így elsőre csapvíz (aquatant tudok bele önteni, meg van itthon baktériumkultúra is).

2018. jún. 19. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
A guppik mindent túlélnek, egyszerűen kipusztíthatatlanok. Én már csak tudom, van otthon 200 db.
2018. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy van itt olyan, aki végzett ez irányban kísérleteket. Egy levegőztető nem a világ vége, de lehet barkácsolni is ha van hozzá érzéked. Úgy meg már elvannak egy darabig.
2018. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan meddig kell kibírják? És miért van erre szükség?
2018. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ne mond, hogy egy marék mohát, vagy valamilyen lebegő növényt nem tudnál beletenni ha akarnál, most még a műnövény is sokat segíthet . Egy ilyen kopasz akváriumnál valami sötét kartonnal takarni kellene az oldal és hátfalat is, hogy kevesebb stressz érje őket. Kell egy levegőztető és 2 naponta cserélj le 2-3 liter vizet állott vagy klórtalanított vízzel. Ha ezeket megoldod akkor ideiglenesen ellesznek. Az, hogy meddig az attól függ, hogy mennyit és milyen lelkiismeretesen valósítasz meg abból amit írtam.
2018. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!