Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet egy akváriumban halakat...

Lehet egy akváriumban halakat és teknősbékát együtt tartani?

Figyelt kérdés
2007. nov. 30. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,mert a teknös halat eszik,de probáld ki nem sok halad fog maradni xd
2007. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
XD Mivel a teknős fő kajája a hal,ezért inkább ne tartsd őket egybe!
2007. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz amit írtak! De ha mégis szeretnél bróbálkozz nagytestű halakkal!
2007. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de csak rövid ideig. Míg a teknős el nem kapja őket.
2007. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
személy szerint nekem két teknosom van, de ha betennék hozzájuk egy halacskát a nagyobbik teknosom azon nyomban megrákcsálná, viszont egy ismerosomnek szintén két teknose van és mellette plusz egy halacska,még mindig életben.. tehát attól is fugg,hogy miível eteted oket... ha a husos dolgokra vannak rákapatva akkor egyértelmu hogy megzabalja a halat... udv..
2008. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem fogynak a halak!
2008. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Playgirl ***** válasza:
100%
hát nem tul praktikus mert akkor sokkal hamarabb koszolodik a vize és sűrűbben kell cserélni még akkor is ha van benne viztisztitó!ugyhogy én nem ajánlanám:)
2008. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
79%

Nekem egy fiú tarajos teki (kb. 10cm) él együtt szifókkal és mollykkal (hülyén néz ki így többesszámban :-) ) és egy algaevővel, és nem eszi meg őket. Olyan volt, hogy más okból elpusztult a hal, ha már nem mozog, akkor egy idő után így elfogyasztja. Sőt, az algaevő szépen leeszi a páncéljáról az algát! Kell nekik jó sok hely és akkor elvannak. Ráadásul a halak megeszik a teki kajájának a maradékait is. Amikor etetem a tekit, egyből úsznak oda hozzá, mert tudják, hogy akkor nekik is csurran-csöppen valami. :-)

Persze nem tudom, hogy a többi tarajos teki is ilyen békés-e, meg hát nem kell éheztetni a teknőst, mert akkor egy idő után biztos önkiszolgálót rendezne. Az enyém kap minden nap pár falatot, fagyasztott halat is.

Az ékszerteknősök lehet hogy "rámenősebbek lennének", olvastam, hogy azok felnőtt korukban akár egymást is megtámadhatják, agresszívebbek. Egyszer engem is megharapott egy nagyon aranyos bébi-ékszerteki.

A tarajosok félősebbek, nem annyira szeretik a nyüstölést...

2010. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!