Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdésnek milyen halakat vegyek?

Anna Petro kérdése:

Kezdésnek milyen halakat vegyek?

Figyelt kérdés
Volt 1 aranyhalat és egy koi poontyom a tanacsaitok alapján visszavittem őket a boltba. Akkor most milyen halakat vegyek ,amiket könnyű tartani.?

2018. júl. 4. 08:54
1 2
 1/15 Bamboocha466 ***** válasza:
Írd le, hogy mekkora az akváriumod és hogy milyen szűrésed, aljzatod, novenyeid vannak.
2018. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban kezdésnek egy 14 literes aksit kaptam .Abba tettem átmenetileg a halakat . Rendeltem nekik egy 100 literes aksit de közben visszavittem a halakat. A régi díszeket kidobtam . Ma fogok venni jávai mohát , lilaeopist és még valami leveled növényt is . Aljazatot sima akváriumi kavics van. Van egy nagy fatorzs amibe tudnak bujkálni , arra akarom felfuttatni a javait . Az aksi a mai nap folyamán megérkezik. Ha lehetne akkor mamennek a halakert .
2018. júl. 4. 09:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Az akváriumot be kell járatni, ez minimum 2 hét. Addig csak bámuljad. Utána tehetsz bele 10 kolibrihalat, vagy zebradániót, vagy ha szép színeset szeretnél akkor a serpalazac jó választás, 1 ancit és 4-5 pandaharcsát.
2018. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Maya-baba ***** válasza:
0%
A szakemberek szerint kezdő akvaristának a guppi a legjobb. Nem túl igényes, és elevenszülő. Ha írsz privátba szívesen adok saját tenyésztésű guppikat. Kis akváriumba különösen ajánlott. Az enyém is csak 14 literes, mert nem férne el nagyobb. Még talán a szifó, de más nem igen.
2018. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Maya-baba ***** válasza:
0%
Ja, és a halakat ingyen adom, mert nem akarok hosszú távon belterjes tenyészetet, ezért ajándékozok, és veszek is időnként.
2018. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy a guppi nagyon hamar szaporodik. Ha azt veszek 1/1 arányban jó ? A többi halat nem ismerem de elsőre inkább színesebb és vidámabb kinézetű halakat szeretnék lehetőleg eleve szülőt és én azok kozzul is csak a guppit ismerem.
2018. júl. 4. 09:53
 7/15 A kérdező kommentje:
És ha ezeket a halakat amiket írtatok egy akváriumban teszem nem fogják egymást bántani ?
2018. júl. 4. 10:01
 8/15 A kérdező kommentje:
És tud nekem mondani valaki valamit a plattirol?
2018. júl. 4. 10:08
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
14 literbe semmit. 30 liter alatt nem lehet halat tartani, tanulj már az akvarisztikáról ha tegnap már a linkelésre pocsékoltam az időm, de bsztál elolvasni bármit is belőle.
2018. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem a 14 literesre gondoltam hanem a 100 literesre. A 14 literesbol visszavittem a halakat a koit egy kis tóba . Halakat akarok venni csak még nem tudom milyet az ujj akvariumba. .. ezen gondoltok.
2018. júl. 4. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!