Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen diszt vagy novenyt...

Anna Petro kérdése:

Milyen diszt vagy novenyt vegyek az akvariumomba?

Figyelt kérdés
Most is van egy akvariumomba de a mérete miatt lecseréljem egy 100 literesre. A mostaniba lilaeopist tettem és még műanyag díszeket . Milyen akár elő akár mű díszeket növényeket aljazatot tanácsokról ?

2018. júl. 4. 16:41
 1/5 anonim válasza:
halat
2018. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen fény van felette? Még mindig nem tanultál akvagururól, hogy mi alapján kell növényt választani. Jó lenne már venni a fáradtságot és nem ide bombázni az értelmetlen és megválaszolhatatlan kérdéseket.
2018. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont a lényeget ne mondtam. T8 fénycső 18wattos. Olvasom azt az oldalt. Köszi. 😀
2018. júl. 4. 21:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm azt az oldalt. Ha részletesen atolvasom akkor rájövök hogy most jó akváriumot rendeltem. A halakig meg a nvenyig meg nem értem el. Eddig erről az oldalról nem is hallottam. De nagyon jó. Sokat tanulok. Koszi szépen. Az ismerősömnek van egy 46 literes aksija. Használtan vettem és rokon velerakott 2 halat. És most vett 3 át és meg fog ötöt. Nem mondom neki hogy az sok de szerintem igen. Nem szólok bele mert nem ertek hozzá annyira Szerinted ?
2018. júl. 4. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánld neki a neked linkelt oldalakat hogy az alapján gondolja végig hogy jól tartja-e őket.
2018. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!