Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50literes nano, milyen halakat...

50literes nano, milyen halakat ajanlotok? , és mibol mennyit

Figyelt kérdés

gondoltam rá hogy pár kék/fekete/cseri/sárga gari is mehetne mellé de menyit?

és azt sem tudom h egy halfaj mellé ilyen kicsiben mehet-e másik faj(10+egyedszám mindenképp, fajonként)

vizkondicioi: amit az általam kiválasztott faj majd szeretne, eddig 3-4nk, 25fok, és 1-2 hónap és lesz co2 is (palackos), és sok növény



2018. júl. 5. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami tolerálja a nagyon lágy vizet. 🙂

[link]


Mi igényli a 3-4 nk vizet? Nem hiszem h 8-10ne lenne elég, diszkoszt is olyanba tartják, szaporításhoz viszik csak lejjebb.

2018. júl. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oh köszi a választ, és azert 3-4nk mert nalunk 30+nk a viz és ro meg 3-4nk -ad és a vezetékes vizkemenyseg ingadozik kemenyen és nehez lenne minden vizcsrerenel kiszamolni h most menyit melyik vizbol
2018. júl. 6. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, akkor itt van neked elsőre egy jó kis nehézség.

Mármint a számolgatás. Számolgass.


Amúgy elég érdekes, hogy annyira nagyon ingadozik. Nem lehet, hogy a tesztnek nagy a szórása?


Minden esetre azt most felejtsd el, hogy te majd a sima ro vizet teszed az aksiba, pláne még co2-t tolsz rá.


A halaknak egy hangyányit nagyobb "fejtörést" okoznak az ingadozó pH, mint neked az ingadozó keménység.

Olyan 3 nap alatt döglenének bele a nagy fejtörésbe.

2018. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igénytelen, szép és kistestű halak:


Endler guppy,

Boraras brigittae,

Gyöngydánió


Ezeknek nézz utána, mert nagyon szép és hálás halak, nekem főleg a Boraras brigittae tetszik a gyönyörű harsogó piros színével; de a gyöngydánió se rossz.

2018. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!