Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a cápákat és a kígyókat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ott az a hülye Cápa film, de még miért? És a kígyókat?

2018. júl. 8. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többsége nem igen találkozik ezekkel az állatokkal és egyik sem egy bárány. Szerintem inkább csak tartanak tőlük.
2018. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert a tv-ben látják őket és beléjük ültetik a félelmet. Persze, ezek veszélyes állatok, de itt nálunk Magyarországon egyiktől se kell tartani és lám, a kígyóktól a népesség nagy része retteg teljesen indokolatlanul. A cápák már annyira nem jellemzőek mert azokkal max a tropikáriumban találkoznak.
2018. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Én nem utálom a kigyókat,csak félek tőlük. Ha valakinek valamilyen félelme van az egyik állattól,annak erős oka van,gyerekkorában érhette az állat felől valamilyen sérelem vagy olyasmi dolog,ami miatt ez kialakult! Nekem is meg van az oka, 6-7 éves lehettem,az iskolával cirkuszban voltunk és állatokat dobáltak a vízbe,volt krokodil,kigyó. Felénk pont a kígyót dobták és előttem jött fel,rám sziszegett,azóta nagyon félek tőlük,ez vonatkozik a siklókra is!
2018. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az nem normális, hogy valakinek volt egy kellemetlen élménye 6 évvel ezelőtt, és ezért retteg egy egész állatfajtól.
2018. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
#4! Pedig normális,pszichológiát tanulok és a gyerekkori sérelmek nehezen vagy sosem feldolgozhatóak! Ha nem hiszed el járj utána!
2018. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert az anyósomra hasonlítanak.
2018. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért kellett lepontozni??? Nem lehet valakinek félelme és nem oszthatja meg?? Talán tilos??? Betegek vagytok!!
2018. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem utálják, csak ragadoznak, és ezért max félnek tőlük.
2018. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #3-as Semmi baj nincs azzal, hogy félsz a kígyóktól. Csak azt utálom, ha utálják is őket. Zavar, hogy a cápatámadások, még ha nem is halálosak, mindig benne vannak a hírekben, de mondjuk a darázscsípés miatt történt halálesetek már nem... És az is zavar, hogy ha "embergyilkos" állatokról beszélünk, nem a szúnyog, hanem a cápa jut a többség eszébe....A "nyálkásbőrű" kígyós teóriától pedig egyszerűen hánynom kell.
2018. júl. 9. 12:51
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajna utálják őket... Rengeteg embertől hallottam már....
2018. júl. 9. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!