Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legjobb belső szűrő?...

Melyik a legjobb belső szűrő? Hal legyen, lehessen mellette aludni 60literes akváriumhoz kellene.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 09:07
 1/2 anonim válasza:
olyan nincs ami mellett tudsz aludni egyébként sztem aquael ferplast( [link] de sztem egy 60 l-be a ferplast kéne neten nem tod megszerezni csak kereskedőknél unokatesómnak is ez van és elégedett vele válaszd ki a neked megfelelő méretűt és keress kereskedők között
2010. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ugyan már kólső szűrőm van de a 112literes akváriumban egy Eheim Pick-up 2012-m volt és az nagyon halk,még ha a levegő bekeverésére is használod akkor is gyakorlatilag teljesen hangtalan.csak ne a max levegőztetésre rakd:).ebböl a tipusbol a te aksidba való tuti halk,és a víz is szép tiszta volt.
2010. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!