Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Juwel 125 akvárium elég ez a...

Juwel 125 akvárium elég ez a szűrés?

Figyelt kérdés
Van benne az eredeti bioflow 3, plusz eheim biopower 200.
2018. júl. 9. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez az akum van. Mikor elinditottam raktam hozza meg egy kulso szurot is (Jebao one touch 650L/h) gondoltam nem arthat ha van nemi extra szures. Aztan par honap utan ra kellett jonnom hogy tul nagy az aramlas az akvariumban. Sem a halak nem kedveltek, plusz a szurok befolyo agaival szemben levo vasfakon megjelente az ecsetalga is.


Ezutan leszereltem a kulso szurot ami kb 4-5 honap mukodes utan is teljesen tiszta volt belul. Nagyon minimalis baci kepzodes indult meg benne, ugyanekkor az eredeti belso szuro mar gyonyoruen beallt, es azota is hiba nelkul uzemel. Most mar 9 honapja szinte problema nelkul fut a rendszer. A viz tiszta es algamentes. Nem adagolok semmi kemikaliat.


Az enyem nagyon surun berendezett. Sok a vasfa es a novenyzet is nagyon dus. Nem tudom te mennyire akarod tele pakolni a tiedet, de ha az enyembel is tobbet teszel bele, akkor mar nem lesz a halaknak uszo teruk :) Szoval en nem tartanam szuksegesnek azt a plusz szurot.

2018. júl. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi.Es mit gondolsz a vilagitasrol? Neked az eredeti van benne? eleg ez mind wattban mind lumenben? Nem algasodik a belso szuro es az uveg kozott?
2018. júl. 10. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!