Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet adni csirke és marha...

Lehet adni csirke és marha májat Bettának?

Figyelt kérdés

Olvastam pár helyen hogy kedvelik a májat.

Ez mennyire igaz? És ha igen hogyan kell neki adni?



2018. júl. 13. 13:48
 1/1 symmer ***** válasza:
Szia , nem tudom hogy mennyire adható e vagy sem (valószínű egyébként hogy adható) de soha nem kiserleteznek feleslegesen. Ne adj neki , jobb a természetében is előforduló táplálékkal etetni , fagyasztott kajából is kb 15 fajta ami megfelelő neki , vannak nagyon jó granulatumok is (száraz kaja) ebből a jó minőségű jó csak! (Az enyém a dennerlet imádja) Tehát teljesen változatos teljes értékű étrendet tudsz felállítani nekik ezekből , én ezt javaslom. Érdemes minden második nap granulatumot adni és kettő között valami fagyasztottat. Naponta egyszer etess keveset, ha nől a hasa cuki meg minden de vegyél vissza a kajából , főképp a granulatumbol. Ennyi nagyjából , sok sikert és jó halazást :)
2018. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!