Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 150 literes akvárium magassága...

150 literes akvárium magassága felénél meg van repedve?

Figyelt kérdés
Jelenleg 35 db 1 cm-es hal van benne. Kell-e számítani arra, hogy az üveg tovább repedése esetén az egész víz elfolyik?

2018. júl. 24. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, baromira kell rá számítani. Gyakorlatilag minden perc orosz rulett.
2018. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag akármikor. Én egy éjszakát se tudnék aludni mellette az tuti.:D

Amikor anno felállítottam a teljesen ép és új 200 literesemet és még megvolt a kezdeti parám, láttam ezt a videót és hetekig azt sejtettem hallani hogy reped az üveg, na a te helyedben már most leengedném a vizet legalább a repedés alá és hamar felszámolnám az egészet. https://www.youtube.com/watch?v=Z0wzAi6jj0I

Milyen halak vannak benne? Nem lehetne őket ideiglenesen kisebb akváriumokban elhelyezni?

2018. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már a repedés alatt van a víz.
2018. júl. 24. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Trollkodj máshol...
2018. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Egy fotót feltölthetnél róla de valószínűleg a sérült üveget cserélni kell. Én a helyedben mihamarabb áttelepíteném a halakat és kicserélném, vagy kicseréltetném a repedt üveglapot. Fontos lenne a repedés okát is megtalálni és orvosolni azt is.
2018. júl. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!