Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Veszélyes a halálra nézve?

Veszélyes a halálra nézve?

Figyelt kérdés
Ezt a féregszerű lényt találtam az akváriumban eléggé furcsa hernyószerű mozgása és 3 szigony szerű farka van.Eleggé meglepett és semmi használhatót nem találtam kivéve a linkben szereplő képet de azt nem ittak le ott se hogy micsoda. Itt a link:

2018. júl. 26. 05:06
 1/8 A kérdező kommentje:
2018. júl. 26. 05:08
 2/8 A kérdező kommentje:
****=kepfeltoltes
2018. júl. 26. 05:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek de nem hagyta másképp kiírni, válaszokat előre köszönöm.
2018. júl. 26. 05:10
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Hát, a képet ugyan nem tudom megnyitni de a háromágú farokról úgy gondolom talán valamilyen kérészlárva (nimfa) lehet. Én úgy tudom főleg algát és rothadékot eszegetnek a vízben.
2018. júl. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A halálra nézve ? A halál mindenre veszélyes, köszönjük a kérdést...
2018. júl. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A képen én csak egy kérészlárvát látok. Nem tudom, hogy az a "féregszerű lény" merre lehet rajta.
2018. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

halra és szitakötőlárva. be lett azonosíttatva,ami ragadozó és az ivadékok melett még a kisebb halakat is megeszi neon satöbbi.

köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 26. 16:59
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Igen a szitakötőlárva képes akkora ivadékot ill kishalat is megölni mint amekkora a saját mérete.
2018. júl. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!