Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem túl sok ez egy akváriumban...

Anna Petro kérdése:

Nem túl sok ez egy akváriumban és fognak szaporodni?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam 54literben 26 halat tart . Azt kérdezte ha enyi sokan vannak fognak e szaporodni. Szerintem nem .

2018. aug. 2. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy te tartod, volt már itt kérdésed róla nem kell kamuzni.


De, baromi sok a legkisebb fajtából is. Milyen halalk? Ne félj nen lesznek meg túl sokáig nagyon hamar pusztulni fognak.

2018. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Hippi, xifo, mollynak elég az 54 liter, de 26-nak már szükös. Szaporodni is fognak. A vitorlásnak kicsi a hely, ő biztos rosszul érzi magát. Szaporodni nem fog. A neonhalnak még elég lehet akár ez az akvárium, de ez így akkor is túlzsúfolt. Jó eséllyel ő sem fog szaporodni.

Arra sem ártana figyelni, hogy pl. Egy elevenszülő fogasponty egész más fajta vizet szeret, mint egy amazóniai (vitorlás, neon). Ezek együtt kellően nagy akváriumban sem tarthatók együtt úgy, hogy mind jól érezze magát.

2018. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*guppi, hülye autokorrekt.
2018. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bamboocha466 ***** válasza:
#off rá se rants, a hippik majd ugyanolyanok mind a guppik. Elevnszülök és szaporák. Mondjuk 56l-ed akvárium kicsinek tűnik nekik🤓
2018. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xifonak mollynak 150-200 az a legalja, de mindegy.
2018. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ezek nem az én halaim. Nekem most hal nélkül pihen az akvariumom és nem is ilyen nagyságú . És nekem még most halaim sincsenek . Jovoheten tervezünk menni akvarisztikat boltba ahol olyan halat és annyit veszek ahány elfér és jól is érzi magát .
2018. aug. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!