Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhal biztos növények?

Aranyhal biztos növények?

Figyelt kérdés
Most van anubias nana, azt tényleg nem bántják. de minden mást megettek eddig. valami alacsony fényerős kéne inkább
2018. aug. 10. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány literes akváriumba?
2018. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 360 literben, 3 db aranyhal mellett hólyagos vizikelyhek vannak, és ezt nem ették meg.

Maga a növény nekem annyira nem tetszik, de inkább ez legyen benn, mint semmi... és nagyon szívós növény, az egyszer biztos.

2018. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
180. egy teleszkóp és egy fátyolfarkúról lenne szó.
2018. aug. 10. 15:09
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Tüskés hínár, rucaöröm, moszatpáfrány aztán had egyék kedvükre nagy kárt nem tudnak csinálni bennük max ritkábban kell ritkítanod. Szerintem dekoratívak, jó vízszűrők és árnyékadók. Az a gond velük, hogy csak árnyéktűrő növények fölé érdemes telepíteni és ha nem ennék akkor időnként ritkítani kell. Átokhínárt érdes tócsagazt, törpe vizitököt tartottam még az aranyhalas akváriumomban. Nagy részét gyűjtöttem a többit kertészetből szereztem be, tüskés hínárom pedig mindig volt minden akváriumomban pedig csak egyszer vettem egy maréknyit, már vagy 30-éve.:D
2018. aug. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
átokhínárom volt, meg papagályvirágot próbáltam(ez a neve? piros levelű) de minden levelét lerágták. Kezdem feladni :D
2018. aug. 11. 09:13
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Próbáltad változatosabb étrenden tartani őket? Nem azért eszik mert nincs megfelelő nyers, forrázott növényi eredetű kajájuk? Nálam nem igazán ették a növényzetet, csak moszatpáfrányt és a balatoni zöld algát csócsálgatták néha de ezek meg azért volt, hogy egyék.
2018. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cryptocorine aponogetifolia, gömbalga
2018. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!