Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Afrikai torpe karmosbekarol...

Ciaranita kérdése:

Afrikai torpe karmosbekarol kerhetnek tobb infot?

Figyelt kérdés
Mar ket eve probalkozom tartani oket altalaban 2 honap utan mind meghal. Egy birja mar 6 honapja. Nem jovok ra mi lehet a gond. Teszteltem a vizet, van arnyekos hely. Homerseklet jo. Mindeki el es virul az akvariumban csak ez a beka nem. :(

2018. aug. 13. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány literes akvárium és ki az a többi "mindenki"?
2018. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
70-80 literes. Kb 10 guppy meg ket molly. Meg 3 tiszto hal. Volt mikor zsufoltabb volt. De volt olyan is amikor kb volt bent 3 guppy meg 3 4 karmosbeka. Ugyanaz lett a vegeredmeny.
2018. aug. 13. 23:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb 20 darabot vettem mar. Mindig utana potoltam hogy ne legyenek paratlanul. De kezdek belefaradni. Most csak egy darab van. Mindegyik evett rendesen ( fagyasztottat + soft line amerika) egy felpuffadt egynek pedig valami halyog kerult a szemere es szajara. De az osszes tobbi ugymond ok/ jel nelkul halt meg.
2018. aug. 13. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben saját akváriumot állítanék fel nekik. Bénák, nem mindig találják meg a kaját, ráadásul tök sok mindenre (gyógyszerre) érzékenyek, amikre a halak nem. Hogy biztos jó legyen nekünk, sokszor a brekuszok eleve már a rémes állapotban vannak. Egyébként bár sokan tartják őket halakkal, tudja a kétéltűeket stresszelni a jelenlétük. Szóval ha rászánod magad egy külön akvára, akkor nem csak a nyugodt kajálásukat oldod meg, hanem egy potenciális stresszforrást is kilősz.


Tünetek nélkül nehéz konkrétumot mondani. Viszont ha tudsz angolul és nagyon sok szabadidőd és a türelmed, ezt az oldalt érdemes átnyálazni, az összes ADF-es cikkeivel: [link]

2018. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!