Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrő,54litereshez...

Külső szűrő,54litereshez kéne? (garnélás)

Figyelt kérdés

ami a kérdés a waldbeck mint márka jo-e? láttam a legolcsobb a piacon, és neztem h anyira olcso h vagy hangos vagy bögre meretu a tartaly, de kitudja


másik: EDEN 511 - 100 W, kérdés mi a kulombseg ez és az oase filtosmart 100 thermo kozt, és ki melyiket ajanlja, (azon kivul h az oase 10el dragabb)


ill masik szurot irtok ha ezek szerintetek nem elegek


köszi



2018. aug. 15. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden áron külső, akkor én inkább vennék használtan egy akár többéves eheim/tetratec/jbl/atman típust féláron vagy az alatt, mint mondjuk edent vagy waldbecket. Nem tudom, mennyire szándék a hosszú távú befektetés, de egy alkatrész ezekhez…keress egy forrást, ha lesz akkor megfontolható.
2018. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az oase? azert ezekben gondolkozom, mert kicsiben is gyartanak tobb kamrás szuroket, (nem a waldbeckre gondolok, az csak azert h hatha valakinek valamien tapasztalata, h hasznalhato-e)
2018. aug. 16. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha veszem a tetra 600asát, az szűrőtérfogatban, vízátfolyásban, garanciában szinte hajszálra egyezik az oase 100asával. Ja és olcsóbb kerek 9 ezerrel. 3 rekeszes mind2, az oase kialakítása egyedi, vertikális rekeszekkel, a bio szűrőanyag lassabb vízáramot kap, hogy ez mennyire teszi hatékonyabbá, azt nem sokan tudhatják ezen a bolygón. Ezt valszeg egy 2 napos szűrőleállás után lehetne összevetni baciszámlálással. Azt viszont tudom, hogy a thermo extra miatt nem adnék érte +9et.
2018. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végülis eheim exp 150 lett, tetrat enis neztem de nem fér be a szekrénybe :D
2018. aug. 22. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!