Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat ajánlotok 45...

Milyen halakat ajánlotok 45 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat. :)
2018. aug. 19. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Csakis nano halakat.

[link]

2018. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Garnéla + nano halak közül egy fajta? Mondjuk 3-4 garnélarák + 6 nanohal? :)
2018. aug. 19. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ melyik nano hal, valamelyik igenyli a nagyobb csapatot.
2018. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Értem. Akkor mondanál esetleg variációkat? :)
2018. aug. 19. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Igazából bármelyik amelyik faj tetszik abból vagy 10-15 darabot. Pl nekem a Galaxy rasbora tetszik abból vennék 15 darabot. Meg vagy 10 db red cherry garnéla, azok majd szaporodnak.
2018. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bamboocha466 ***** válasza:
100%

Ha kezdő akvarista vagy, akkor nehéz dolgod lesz ilyen kicsi akváriummal. Ez esetben szerintem válassz inkább egy szép halat, amely egyedül tartható (pl egy hím betta) dús növényzettel.


Ha tapasztaltabb vagy, akkor a fenti linkben szereplő nano halakból válassz egyet, amelyik tetszik, és ha a víz parameter igenyeik megfelelnek, tarsithatod egy csoport RC garnelaval.

Például: 6 darab hím endler guppi + 8 darab RC garnela (különböző színekben kapható, nekem például a kiralykekek nagyon tetszenek).

2018. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8-10 Amanda lazac (parázslazac)+ 10 red cherry néhány igénytelenebb növény és kész. Az Amandák hálás nem igényes aranyos halacskák eleségből lehetőleg fagyasztottat vagy élőt érdemes adni nekik :)
2018. aug. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!