Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megnéznétek nekem egy használt...

Megnéznétek nekem egy használt szettet? Hozzáértőknek Jbl Cristalprofi e402 és egy 85 literes szettről lenne szó.

Figyelt kérdés

Találtam egy használt akváriumot teljes felszereléssel. Jelenleg is van egy akváriumom, de szeretném nagyobbra cserélni. Sajnos a jelenlegi egy igen kicsi, 30L-es akvárium nem sok lehetőséggel.Nincs túltelepítve, gazdagon növényesített, 3 guppis akvárium. Találtam egy (szerintem) jó áron lévő szettet szűrővel, fűtővel, világítással.Szeretném megvásárolni,de gondoltam kikérem egy hozzáértő véleményét.A linket a hirdetéshez nem szeretném megosztani, nehogy más csapjon le rá. Privátban tudom elküldeni, ha van olyan aki szívesen megnézné kérem jelentkezzen.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 21. 16:12
 1/1 Skid05 ***** válasza:

A 402 határeset egy 85öshöz (a 450l/h üres tartállyal mért érték), amikorra valóban beáll a szűrőanyag már annyit veszít ez erejéből, amit egy belső szűrővel lehet majd kompenzálni vmelyest. Tehát önmagában csak alultelepítve ajánlanám illetve okosan berendezve (legyen egy szabad áramlást biztosító terület az aki teljes hosszában), azzal is segítve a szűrő munkáját.

A világításon bukhat meg a dolog, mint a legtöbb szettvétel esetében. Persze van az a pénz...

2018. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!